Properties
| Codepoint | U+2967A (169594) |
|---|---|
| Name | CJK Ideograph Extension B-2967A |
| Block | CJK Unified Ideographs Extension B |
| Script | Han |
| Category | Other Letter (Lo) |
| Unicode Version | 3.1 |
Encodings
| UTF-8 | F0 A9 99 BA |
|---|---|
| UTF-16 | D865 DE7A |
| Decimal | 169594 |
| Hex | 0x2967A |
| HTML Entity | 𩙺 |
Technical Properties
| Combining Class | 0 |
|---|---|
| Bidi Class | L |
| Bidi Mirrored | No |