Properties
| Codepoint | U+104E9A (1068698) |
|---|---|
| Name | Plane 16 Private Use-104E9A |
| Block | Supplementary Private Use Area-B |
| Script | โ |
| Category | Private Use (Co) |
| Unicode Version | 2.0 |
Encodings
| UTF-8 | F4 84 BA 9A |
|---|---|
| UTF-16 | DBD3 DE9A |
| Decimal | 1068698 |
| Hex | 0x104E9A |
| HTML Entity | 􄺚 |
Technical Properties
| Combining Class | 0 |
|---|---|
| Bidi Class | L |
| Bidi Mirrored | No |