Properties
| Codepoint | U+104A2A (1067562) |
|---|---|
| Name | Plane 16 Private Use-104A2A |
| Block | Supplementary Private Use Area-B |
| Script | — |
| Category | Private Use (Co) |
| Unicode Version | 2.0 |
Encodings
| UTF-8 | F4 84 A8 AA |
|---|---|
| UTF-16 | DBD2 DE2A |
| Decimal | 1067562 |
| Hex | 0x104A2A |
| HTML Entity | 􄨪 |
Technical Properties
| Combining Class | 0 |
|---|---|
| Bidi Class | L |
| Bidi Mirrored | No |