Properties
| Codepoint | U+104A0A (1067530) |
|---|---|
| Name | Plane 16 Private Use-104A0A |
| Block | Supplementary Private Use Area-B |
| Script | โ |
| Category | Private Use (Co) |
| Unicode Version | 2.0 |
Encodings
| UTF-8 | F4 84 A8 8A |
|---|---|
| UTF-16 | DBD2 DE0A |
| Decimal | 1067530 |
| Hex | 0x104A0A |
| HTML Entity | 􄨊 |
Technical Properties
| Combining Class | 0 |
|---|---|
| Bidi Class | L |
| Bidi Mirrored | No |