Properties
| Codepoint | U+FBD7A (1031546) |
|---|---|
| Name | Plane 15 Private Use-FBD7A |
| Block | Supplementary Private Use Area-A |
| Script | — |
| Category | Private Use (Co) |
| Unicode Version | 2.0 |
Encodings
| UTF-8 | F3 BB B5 BA |
|---|---|
| UTF-16 | DBAF DD7A |
| Decimal | 1031546 |
| Hex | 0xFBD7A |
| HTML Entity | 󻵺 |
Technical Properties
| Combining Class | 0 |
|---|---|
| Bidi Class | L |
| Bidi Mirrored | No |