Properties
| Codepoint | U+FBB7A (1031034) |
|---|---|
| Name | Plane 15 Private Use-FBB7A |
| Block | Supplementary Private Use Area-A |
| Script | — |
| Category | Private Use (Co) |
| Unicode Version | 2.0 |
Encodings
| UTF-8 | F3 BB AD BA |
|---|---|
| UTF-16 | DBAE DF7A |
| Decimal | 1031034 |
| Hex | 0xFBB7A |
| HTML Entity | 󻭺 |
Technical Properties
| Combining Class | 0 |
|---|---|
| Bidi Class | L |
| Bidi Mirrored | No |