Properties
| Codepoint | U+FBA6A (1030762) |
|---|---|
| Name | Plane 15 Private Use-FBA6A |
| Block | Supplementary Private Use Area-A |
| Script | — |
| Category | Private Use (Co) |
| Unicode Version | 2.0 |
Encodings
| UTF-8 | F3 BB A9 AA |
|---|---|
| UTF-16 | DBAE DE6A |
| Decimal | 1030762 |
| Hex | 0xFBA6A |
| HTML Entity | 󻩪 |
Technical Properties
| Combining Class | 0 |
|---|---|
| Bidi Class | L |
| Bidi Mirrored | No |