Properties
| Codepoint | U+FBA4A (1030730) |
|---|---|
| Name | Plane 15 Private Use-FBA4A |
| Block | Supplementary Private Use Area-A |
| Script | — |
| Category | Private Use (Co) |
| Unicode Version | 2.0 |
Encodings
| UTF-8 | F3 BB A9 8A |
|---|---|
| UTF-16 | DBAE DE4A |
| Decimal | 1030730 |
| Hex | 0xFBA4A |
| HTML Entity | 󻩊 |
Technical Properties
| Combining Class | 0 |
|---|---|
| Bidi Class | L |
| Bidi Mirrored | No |