Properties
| Codepoint | U+FA04A (1024074) |
|---|---|
| Name | Plane 15 Private Use-FA04A |
| Block | Supplementary Private Use Area-A |
| Script | โ |
| Category | Private Use (Co) |
| Unicode Version | 2.0 |
Encodings
| UTF-8 | F3 BA 81 8A |
|---|---|
| UTF-16 | DBA8 DC4A |
| Decimal | 1024074 |
| Hex | 0xFA04A |
| HTML Entity | 󺁊 |
Technical Properties
| Combining Class | 0 |
|---|---|
| Bidi Class | L |
| Bidi Mirrored | No |