Properties
| Codepoint | U+F9D9A (1023386) |
|---|---|
| Name | Plane 15 Private Use-F9D9A |
| Block | Supplementary Private Use Area-A |
| Script | — |
| Category | Private Use (Co) |
| Unicode Version | 2.0 |
Encodings
| UTF-8 | F3 B9 B6 9A |
|---|---|
| UTF-16 | DBA7 DD9A |
| Decimal | 1023386 |
| Hex | 0xF9D9A |
| HTML Entity | 󹶚 |
Technical Properties
| Combining Class | 0 |
|---|---|
| Bidi Class | L |
| Bidi Mirrored | No |