Properties
| Codepoint | U+F974A (1021770) |
|---|---|
| Name | Plane 15 Private Use-F974A |
| Block | Supplementary Private Use Area-A |
| Script | โ |
| Category | Private Use (Co) |
| Unicode Version | 2.0 |
Encodings
| UTF-8 | F3 B9 9D 8A |
|---|---|
| UTF-16 | DBA5 DF4A |
| Decimal | 1021770 |
| Hex | 0xF974A |
| HTML Entity | 󹝊 |
Technical Properties
| Combining Class | 0 |
|---|---|
| Bidi Class | L |
| Bidi Mirrored | No |