Properties
| Codepoint | U+F973A (1021754) |
|---|---|
| Name | Plane 15 Private Use-F973A |
| Block | Supplementary Private Use Area-A |
| Script | — |
| Category | Private Use (Co) |
| Unicode Version | 2.0 |
Encodings
| UTF-8 | F3 B9 9C BA |
|---|---|
| UTF-16 | DBA5 DF3A |
| Decimal | 1021754 |
| Hex | 0xF973A |
| HTML Entity | 󹜺 |
Technical Properties
| Combining Class | 0 |
|---|---|
| Bidi Class | L |
| Bidi Mirrored | No |