Properties
| Codepoint | U+10502A (1069098) |
|---|---|
| Name | Plane 16 Private Use-10502A |
| Block | Supplementary Private Use Area-B |
| Script | โ |
| Category | Private Use (Co) |
| Unicode Version | 2.0 |
Encodings
| UTF-8 | F4 85 80 AA |
|---|---|
| UTF-16 | DBD4 DC2A |
| Decimal | 1069098 |
| Hex | 0x10502A |
| HTML Entity | 􅀪 |
Technical Properties
| Combining Class | 0 |
|---|---|
| Bidi Class | L |
| Bidi Mirrored | No |