Properties
| Codepoint | U+104D7A (1068410) |
|---|---|
| Name | Plane 16 Private Use-104D7A |
| Block | Supplementary Private Use Area-B |
| Script | — |
| Category | Private Use (Co) |
| Unicode Version | 2.0 |
Encodings
| UTF-8 | F4 84 B5 BA |
|---|---|
| UTF-16 | DBD3 DD7A |
| Decimal | 1068410 |
| Hex | 0x104D7A |
| HTML Entity | 􄵺 |
Technical Properties
| Combining Class | 0 |
|---|---|
| Bidi Class | L |
| Bidi Mirrored | No |