Properties
| Codepoint | U+104C6A (1068138) |
|---|---|
| Name | Plane 16 Private Use-104C6A |
| Block | Supplementary Private Use Area-B |
| Script | — |
| Category | Private Use (Co) |
| Unicode Version | 2.0 |
Encodings
| UTF-8 | F4 84 B1 AA |
|---|---|
| UTF-16 | DBD3 DC6A |
| Decimal | 1068138 |
| Hex | 0x104C6A |
| HTML Entity | 􄱪 |
Technical Properties
| Combining Class | 0 |
|---|---|
| Bidi Class | L |
| Bidi Mirrored | No |